Jeśli szukacie Państwo maszyny firmy DURKOPP ADLER proszę o kontakt
+48 603 600 748
Maszyny DURKOPP ADLER
Durkopp Adler 867

maszyna1Maszyna 1 lub 2 -igłowa szyjąca ściegiem stębnowym z transportem dolnym, igłowym i transportem górnym stopkowym, elektromagnetycznym obcinaniem nici, elektropneumatycznym ryglowaniem ściegu i podnoszeniem stopki, elektropneumatyczną szybką zmianą skoku górnego transportu stopkowego tzw HP oraz dwoma długościami ściegu zmienianymi za pomocą przycisku.

Wyposażona jest w duży chwytacz pionowy, sprzęgło bezpieczeństwa chroniące chwytacz przed uszkodzeniem, centralne smarowanie, regulowaną wysokość skoku stopki dociskowej do 9 mm z automatycznym dopasowaniem prędkości szycia w zależności od wysokości podniesienia stopki dociskowej, wysokość podnoszenia stopki szyjącej przy ustawieniu igły w górze – 20 mm. Prędkość szycia 3.400 ściegów/min. Wbudowane oświetlenie LED.
Max długość ściegu max 12 mm.
Przyłącze pneumatyczne. Maszyna do swojej pracy potrzebuje sprężonego powietrza o ciśnieniu roboczym 6 [bar]. Niezawodny napęd EFKA DC 1550 z panelem obsługowym V820, zasilanie 1 x 230 V, 50/60 Hz lub zintegrowany w górnej części głowicy napęd DAC.
Maszyna występuje również w wersji bez automatyki, z ograniczoną automatyką , z dużym chwytaczem na szpulke? 32 mm, w wersji do lamowania i z odkrawaczem.